HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen grup şirketlerinden Doğanlar Holding, 50 yıllık ticari tecrübenin vermiş olduğu güvenli altyapısı ve yenilikçi vizyonu sayesinde grup şirketi Doğyap ile inşaat sektöründe üst ve alt yapı alanında faaliyet göstermektedir. Köklü bir firmanın parçası olarak Doğyap, sahip olduğu kabiliyetli ekibi, kaliteli ekipmanları ve dünya çapında gelişmiş inşaat teknolojileri ve uygulamaları ile yurt içinde ve yurt dışında güçlü ve önemli bir rol oynamaktadır. 

İnşaat sektöründe hızlı bir yapılanma gerçekleştiren Doğyap; yurt içi ve uluslararası, üst yapı, alt yapı, gayrimenkul geliştirme ve gayrimenkullerin son kullanıcıya ulaştırma alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu amaçla hem devletler hem de yatırımcılarla ilişkilerini sürdüren Doğyap, bu bağlamda devletlerin çözüm ortağı olmayı amaçlarken, yatırımcılarla da katma değerli projeler üretip son kullanıcıyla buluşturan modeller üzerine çalışmaktadır.

Doğyap, Türkiye’nin en büyük 100 grubu arasında yer alan Doğanlar Holding gibi güçlü bir finansal yapının parçası olduğunun ve bunun getirdiği sorumluluğun bilincindedir. Müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının beklentilerini en doğru şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Şeffaf ve ilkeli yönetim anlayışı ve inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren kaliteli marka anlayışı ile öne çıkmaktadır. 

Alışveriş merkezi, konut, okul, yurt, hal kompleksi ve lojistik merkezi, enerji santralleri projeleri ile sektörde ses getiren Doğyap’ın öncelikli hedefleri, nitelikli konut, ofis inşaatları, hal kompleksi ve lojistik merkezi, enerji santralleri, arıtma tesisleri ve diğer alt yapı, üst yapı projelerini hayata geçirmektir. Çalıştığı ülkelerin kalkınmasına katkıda bulunurken çevre, insan ve hayvan haklarına saygılı ve duyarlı metotlar seçip bu yönde geliştirilmiş dünyaca tanınmış kodlara ve prosedürlere uymayı bir şirket politikası olarak benimsemektedir.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi çözümlerle teknoloji ve mühendisliği uygulayıp yaptığımız işin kalitesi ile nitelikli projelere imza atarak dünya çapında fark yaratan bir taahhüt firması olmayı başarmak

MİSYONUMUZ

Geliştirdiği projelerde doğaya saygıyı ön planda tutarak sürdürülebilir yaşam ve iş alanları yaratmayı hedeflerken sosyal ve ticari hayata katkıda bulunmayı ve iş ve çevre güvenliği açısından uluslararası standartlardaki uygulamalarıyla öne çıkarak müşterilerine en yüksek memnuniyeti sağlamayı misyon edinmiştir.

DEĞERLERİMİZ

İnşaat sektöründe iş ahlakı olmadan başarıyı elde edemeyeceğini bilen Doğyap çalışmalarının temeline doğruluk, şeffaflık, güven, sürdürülebilirlik ve dürüstlüğü koymaktadır.